Cała Polska Czyta Dzieciom

3 czerwca 2020 roku, opiekunki razem z dziećmi zgromadziły się w sali, aby wysłuchać bajki o Żubrze Pompiku. W ramach akcji "Cała Polska czyta dzieciom", przeczytała ją dla najmłodszych, Pani Wójt Gminy - Dorota Chilik. Po słuchowisku nasze maluchy zainspirowane przygodami Pompika, wzięły udział w zabawie polegającej na „tropieniu” żubrów.  Następnie wykonały tematyczną pracę plastyczną. Akcje tego typu nie tylko promują czytelnictwo, ale również pomagają uzmysłowić i uwrażliwić młodemu pokoleniu konieczność dbania o środowisko naturalne.

DZIEŃ TATY

23 czerwca swoje święto obchodzili Tatusiowie. W tym dniu Pani opiekunka przeczytała dzieciom bajkę o tacie, a następnie, maluszki wykonały piękne dla nich piękne laurki.

DZIEŃ DZIECKA

1 czerwca był szczególny dla naszych podopiecznych. Aby uatrakcyjnić ten dzień, panie opiekunki przygotowały wiele zabaw. W rytm znanych przebojów, dzieci tańczyły z chustami i brały udział w zabawach z wykorzystaniem maty animacyjnej. Wiele frajdy sprawiło im również zbijanie mydlanych baniek, które wypełniły całą salę. Maluszki ćwicząc wyobraźnię tworzyły piękne rysunki na dużej chuście animacyjnej. Na zakończenie otrzymały drobny upominek – słodką muffinkę, która im bardzo smakowała. Ten dzień na długo zostanie w pamięci naszych dzieci.