BAL KARNAWAŁOWY „NA DZIKIM ZACHODZIE” Z OKAZJI DNIA BABCI I DZIADKA

21 stycznia nasz żłobek zamienił się w Dziki Zachód, bowiem odbył się Bal Karnawałowy w stylu country, połączony z dniem Babci i Dziadka. Od samego rana dzieci oczekiwały na przyjście swoich dziadków.
Miłych gości już od progu witały uśmiechnięte kowbojki, które pięknie komponowały się w dekoracje wprost z dzikiego zachodu. Bal rozpoczęła Pani Dyrektor, która przywitała gości. Następnie dzieci powiedziały wiersze i zatańczyły układ taneczny. Później dziadkowie wzięli udział w konkurencjach, nawiązujących do pracy na farmie. Odbyły się takie zabawy jak: ,, wyścigi konne”, ,,łapanie konia na lasso”, „dojenie krowy” i „zbieranie jajek”. Babcie zrobiły również piękne korale i pióropusze. Dziadkowie chętnie uczestniczyli we wszystkich konkurencjach  i świetnie się bawili wraz ze swoimi wnukami. Po skończonych zabawach na gości czekał poczęstunek i wspólne zabawy przy muzyce. Wszystkie dzieci przebrane były w stroje kowbojskie i indiańskie, nie brakowało również odważnych dziadków, którzy tak jak i wnukowie przybyli w strojach country.
Ten dzień dla naszych podopiecznych był bardzo wyjątkowy i przyniósł im wiele radości, mamy nadzieję że na długo pozostanie w pamięciach maluszków jak i ich  najdroższych dziadków.
Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w organizacji tej wyjątkowej imprezy.

Urszula Jaworska – opiekunka dziecięca

Wigilia

19 Grudnia w naszym żłobku wspólnie usiedliśmy do wigilijnego stołu. Wigilię rozpoczęła Pani Dyrektor, która złożyła wszystkim dzieciom oraz pracownikom żłobka najserdeczniejsze życzenia. Przy pięknie przystrojonym świątecznym stole, dzieci ze smakiem zjadły tradycyjne wigilijne potrawy, przygotowane przez szkolną kuchnie. Bożonarodzeniową atmosferę wzbogaciło wspólne śpiewanie kolęd.

 

Wspaniałych Świąt Bożego Narodzenia

spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze,

samych szczęśliwych dni w nadchodzącym Nowym Roku

życzą dzieci i kadra żłobka.

WITAJ ŚWIĘTY MIKOŁAJU

6 grudnia przybył do naszego żłobka ważny gość – Święty Mikołaj. Dzieci od samego rana były bardzo podekscytowane oczekując na wyjątkową osobę. Maluszki, pięknie ubrane zatańczyły dla Świętego Mikołaja taniec z pomponami, następnie śpiewały zimowe piosenki i pokazywały ruchem ich treść. Gdy Święty Mikołaj rozdał prezenty wszyscy byli bardzo szczęśliwi i zachwyceni podarunkami. Mikołaj żegnając się z dziećmi, obiecał wrócić za rok.

Małgorzata Skwara - opiekunka w grupie „Kotki”